Bukmacher Mostbet, który spełnia światowe standardy w branży gier hazardowych, zaprasza gości z Polski do obstawiania zakładów sportowych lub gry w kasynie online. Prosta rejestracja, darmowe zakłady, darmowe spiny, różne bonusy i szybkie wypłaty przyciągają wielu graczy z całego świata. Aby obstawianie zakładów było jeszcze wygodniejsze, zainstaluj naszą aplikację mobilną. Zarejestruj się teraz i otrzymaj bonus powitalny od Mostbet!

moje doświadczenie.Twoja siła

Kaminski Academy
wydarzenia

Nikt nie rodzi się po to, żeby zostać kimś, kim nie jest. Zawsze chodzi o to, by stawać się sobą, a z doświadczeń innych ludzi jedynie korzystać, szukając własnej drogi.

MAREK KAMIŃSKI

Zdobywca biegunów, założyciel Fundacji Life Plan Academy i Kaminski Academy. Pierwszą samodzielną podróż, z rodzimego Gdańska do Łodzi odbył, gdy miałem osiem lat. Jako pierwszy na świecie zdobył oba bieguny Ziemi w ciągu jednego roku, dzięki czemu został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Inspiruje setki tysięcy ludzi w Polsce i na świecie poprzez książki, filmy, podcasty, webinary oraz programy trenerskie. 

Prezes firmy INVENA oraz Kaminski Academy, która buduje odporność firm

KSIĄŻEK
0
WYKŁADÓW
+ 0
SŁUCHACZY
+ 0
WYPRAW
0

Konferencje

kontakt

Magdalena Drożdż

Project Manager

Email:magdalena.drozdz@kaminskiacademy.com

Telefon793-013-191