Kaminski academy 4 US

Ludzie Kaminski Academy

Pasjonaci życia i profesjonaliści w swoich dziedzinach. Na co dzień praktykujemy Metodę Biegun i wierzymy, że pomożemy Tobie prowadzić satysfakcjonujące życie.

NASZA MISJA

towarzyszymy tobie w drodze

Wiemy, że za każdym sukcesem stoi konkretny człowiek. Od jego kompetencji i umiejętności zależy czy osiągnie swój biegun. Dopiero wtedy możliwe jest budowanie efektywnej organizacji.

Dzięki autorskim metodom Marka Kamińskiego dbamy o rozwój osobisty oraz biznesowy tysięcy osób na całym świecie.

ZAŁOŻYCIEL

MAREK KAMIŃSKI

Zdobywca biegunów, twórca Life Plan Academy i Kaminski Academy. Jako pierwszy na świecie zdobył oba bieguny Ziemi w ciągu jednego roku, dzięki czemu został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Inspiruje setki tysięcy ludzi w Polsce i na świecie poprzez książki, filmy, podcasty, webinary oraz programy trenerskie.

0
KSIĄŻEK
+ 0
WYKŁADÓW
+ 0
SŁUCHACZY
0
WYPRAW

ZESPÓŁ

JOLA KANIA

Psycholog, trener kompetencji społecznych, badacz. Na co dzień zajmuje się rozwojem produktów cyfrowych pracując dla startupów jak i firm zajmujących się tworzeniem oprogramowania, łącząc technologię z potrzebami użytkowników. Łączy umiejętności analityczne z psychologiczną wiedzą, co pozwala jej na efektywne prowadzenie zespołów, ale też na tworzenie strategii rozwoju i kreowanie wartościowych produktów. W Kamiński Academy zajmuje się rozwojem nowych produktów zgodnie z Metodą Biegun oraz potrzebami użytkowników.

MAGDALENA DROŻDŻ

Od ponad 10 lat kreuje i dostarcza procesy biznesowe dla klientów. Ceni długofalowe relacje i współpracę opartą na zaufaniu. Posiada doświadczenie w prowadzeniu projektów, sprzedaży, obsłudze kluczowych klientów, marketingu.

KAROLINA BARC

Odpowiada za profesjonalną obsługę klienta. Jest wsparciem technicznym i marketingowym zespołu. Wdraża rozwiązania i projektuje grafiki. Dba o obsługę strony internetowej Kaminski Academy.

Masz pytania? PYTAJ!